hatartalanul banner

Címlap

Főmenű


Jótékonysági futás PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Tóth István   
2019. február 21. csütörtök, 15:16


Kedves Gyerekek és Szülők!

 

 

Iskolánkban március a jótékonyság hava. Tavaly a Jó szívvel! elnevezésű árverésünkön, kis diákjaink rajzaiból és fotóiból 196.000 Ft-ot sikerült a szívbeteg gyermekeket gyógyító alapítványnak összegyűjtenünk.

Idén helyi szervezeteket (az iskolánkat támogató alapítványt és egy önkéntes állatmentő csoportot) szeretnénk támogatni egy jótékonysági futással egybekötve, ahová szeretettel várjuk a szülőket is! 500, 1000 illetve 2000 forinttal lehet támogatni a gyerekek vagy Önök szerint az arra érdemes alapítványt a helyszínen és a felajánlott összegnek megfelelő távot lefutni velünk március 22-én délelőtt egy jó hangulatú kora tavaszi program keretében. Arra kérnénk Önöket, hogy segítsenek gyermeküknek az alkalomig a kis zsebpénzükből kigazdálkodni a felajánlani kívánt összeget, hogy ők is megtanulják, hogy jót tenni jó!

Fussunk együtt jó célért!

 

Találkozunk március 22-én pénteken 11:00-kor az Árpád utcai épületnél! (A rendezvény rossz időjárás esetén március 29-én pénteken 11:00-kor kerül megrendezésre.)

 

Az eseményre az alábbi linken keresztül lehet nevezni:

https://goo.gl/forms/OceuS2nQpUKqO8SD3

Jelentkezési határidő: 2019.03.14.


 

Módosítás dátuma: 2019. február 21. csütörtök, 15:21