hatartalanul banner

Címlap

Főmenű

Kisfilmek

Dobpergés

Köszöntjük weblapunkon

Kézilabda diákolimpia PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Görcsi Gábor   
2016. május 09. hétfő, 08:16

Megyei döntő III. korcsoport fiú
Boglári Általános Iskola I. helyezett
Ezzel a csapat bejutott az országos elődöntőbe!
A csapat tagjai: Király Patrik, Zsiborács Zoltán, Kis Tamás, Bognár Patrik, Zsiros Bertalan, Anton Alex, Fentős Lóránt, Kiss Alexander, Klikk Erik, Ferbel Marcell, Meiresz Levente, Wald Péter, Csizmadia Gábor, Bükkfa Kristóf

Edző: Varga Zsolt

Forrás: balatonboglar.hu
 
További sikerek matematikából! PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Görcsi Gábor   
2016. május 03. kedd, 08:50

További sikerek matematikából!

 

Április 28-án az Alapműveleti Matematika Verseny megyei díjkiosztóján a következő eredmények születtek:

 

IV. évfolyam:  IV. hely     Szűcs Csaba 4.a      tanár: Pajorné Mátyás Katalin

V. évfolyam:   I. hely       Tilesch Márton 5.b  tanár: Palástiné Szerpák Tünde

VI. évfolyam:  I. hely       Zóka Zsolt 6.a        tanár: Palástiné Szerpák Tünde

VI. évfolyam:  III. hely     Kovács Péter 6.b     tanár: Horváth László


Eredményük alapján három tanuló meghívást kapott az országos fordulóra, mely május 14-én lesz Marcaliban:

Zóka Zsolt, Tilesch Márton, Kovács Péter

Gratulálunk nekik, és hajrá!!!


Varga Eszter munkaközösség vezető


 
Tekergők alternatív közlekedési eszközökön PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Görcsi Gábor   
2016. május 02. hétfő, 10:08

 
Dunántúli Kazinczy verseny 2016 3 nap PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Görcsi Gábor   
2016. április 29. péntek, 14:25
 
Dunántúli Kazinczy verseny 2016 második nap PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Görcsi Gábor   
2016. április 29. péntek, 14:23
 
2016/2017-es tanév elsős osztályai PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Görcsi Gábor   
2016. április 29. péntek, 14:22
1.a            1.b                     
osztályfőnök: Szökendi Zoltánné osztályfőnök: Kovács Melinda
1 Balaicza Botond 1 Büki Bence
2 Dankó Zsolt 2 Csonka Vendel
3 Gádor Vendel 3 Fekete Hanga Vanda
4 Gara Kende Miklós 4 Gazdag Álmos
5 Horváth Benedek Marcell 5 Hiczfelder Heléna Hanga
6 Juhász Anna 6 Hornung Hunor Zoltán
7 Lengyeltóti Alíz 7 Horváth Szilveszter Zoltán
8 Németh Dalma 8 Kalász Luca Flóra
9 Perián Zalán Krisztián 9 Kovács Keve István
10 Pintér Balázs 10 Lancsalics Miklós
11 Piraino Laura Rosa 11 Makó Gellért
12 Ráduly Vanda Laura 12 Makó Sarolt
13 Salamon Máté 13 Molnár Márton
14 Sas Emília Szilvia 14 Nagy Benedek Buda
15 Szabó-Tóth Mátyás 15 Nagy Luca Lea
16 Türgyei Dorka 16 Pölczmann Máté Szabolcs
17 Türjei Attila 17 Szászi Krisztián
 
<< Első < Előző 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Következő > Utolsó >>

Oldal 7 / 14